Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Gita

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Baška Voda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště

Ubytování

V přízemí se nachází čtyřlůžkový apartmán (dvě oddělené ložnice), 2 x SWC, společný balkón s výstupem z každé ložnice, kuchyň s jídelním koutem, 2 x TV, klimatizace za příplatek 5,- Euro/den, v prvním patře je dvoulůžkové studio s možností přistýlky vybavené kuchyňským koutem, balkónem, SWC, TV a klimatizací za poplatek 5,- Euro/den, dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Jeden dvoulůžkový pokoj nabízíme jako jednolůžkový pokoj bez příplatku nebo pokoj pro jednoho dospělého a dítě do 12-ti let. Každý pokoj má vlastní SWC, TV a klimatizaci za poplatek 5,- Euro/den. Pro tři pokoje je společná lednice na patře. PARKING za poplatek cca 4,- Euro/den/platí se na místě.

Stravování

Vlastní nebo pro klienty s polopenzí - Restauraci ŠEBIN, která se nachází  na ulici Zrinsko-frankopanska.Strava bude podávána takto:Snídaně – 7:30-9:30 hod. – formou bufetuVečeře – 18:30-20:30 hod. – polévka, hlavní jídlo výběr ze dvou menu (maso nebo ryba), salát, desert a jednu sklenici piva, vína nebo ovocného nealko nápoje.
Vlastní nebo polopenze na polopenzi klienti dochází do restaurace ŠEBIN, která se nachází pouhých 30 metrů pod Repuj 2 na ulici Zrinsko-frankopanska. Časový harmonogram vydávání polopenzí: Snídaně – 7:30-9:30 hod. – formou bufetuVečeře – 18:30-20:30 hod. – polévka, hlavní jídlo výběr ze dvou menu (maso nebo ryba), salát, desert a jedna sklenice piva, vína nebo ovocného nealko nápoje Klienti obdrží při infoschůzce od delegátky kupóny (na 7 nebo 9 polopenzi (dle počtu ubytovaných nocí). Delegátka odvede první den klienty na večeři, aby věděli, kde se restaurace nachází. .

Ostatní

Příjemné ubytování v klidné části.

Poloha

Vila se nachází v klidné části centra Bašky Vody, cca 150 m od moře.

Popis

Oblázková cca 150 m, pozvolný vstup do moře, sprchy na pláži, vodní sporty za poplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat