Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Grand Hotel Slavia

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Baška Voda

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště

Poloha

Nově renovovaný Grandhotel Slavia je připraven povznést celkový hostův zážitek a pohodlí. Tento hotel je situovaný pár kroků od pláže. Trasa z letiště do Grandhotelu Slavia je přibližně 70 km.

Popis

Recepce, WI-FI připojení, spa centrum (vnitřní bazén, dvě jacuzzi, masážní místnosti, čtyři sauny), fitness centrum se speciálními přístroji na léčení kardiovaskulárních onemocnění, kavárna, restaurace, vínový bar, konferenční místnost, užitková místnost. Se nachází ihned pod hotelem. Lehátka a slunečníky jsou k zapůjčení za příplatek.

Sport a zábava

Fitness.

Ubytování

Grandhotel Slavia nabízí tři typy ubytování. Standardní dvoulůžkový pokoj zahrnuje klimatizaci, televizi, trezor, minibar, telefon, koupelnu se sprchovým koutem či vanou. Superior dvoulůžkový pokoj zahrnuje stejné vybavení jako standardní dvoulůžkový pokoj. Vyznačuje se však větším prostorem a rozkládací pohovkou. Dominantou a hlavním rozdílem Premium dvoulůžkového pokoje od ostatních je dech beroucí výhled na moře a zapadající slunce za ostrov Brac.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Ostrava) Split, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Splitu, let na trase do Prahy (Ostravy).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat