Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Marica

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Baška Voda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Oblačno
7 °C - Oblačno

Poloha

Obec a přístav Baška Voda leží 10 km severozápadně od Makarské a 5 km jihovýchodně od Brely. Baška Voda je charakteristická borovými lesy, které dosahují až k dlouhým oblázkovým plážím.

Popis

Oblázková, s pozvolným vstupem do moře cca 150 m od vily.

Stravování

Vlastní, snídaně, večeře nebo polopenze v restauraci penzionu Putnik, který je od vily vzdálený přibližně 20 m, snídaně jsou podávány formou švédských stolů, večeře výběr ze 3 hlavních jídel (polévka, hlavní jídlo, salát a dezert. Možnost stravování v restauraci Šebin (ceny v CK), která je vzdálená přibližně 300 m od vily. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, večeře obsluhou, výběrem ze 2 menu, salát, dezert. V ceně večeře je jeden nápoj (sklenice piva nebo vína nebo džusu).

Ubytování

Ve vile jsou 4 studia pro 2 osoby s možností přistýlky a jeden apartmán A4. Všechna studia mají vybavenou kuchyňku nebo kuchyňský kout, vlastní příslušenství, klimatizaci a balkon. Apartmán A4 má 2 oddělené dvoulůžkové ložnice, 2x sociální zařízení, 2 balkony směrem na moře a velkou kuchyň (přes chodbičku).

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat