Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Nikolina (Ruža)

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Baška Voda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Možnost deště
19 °C - Možnost deště

Poloha

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách. Kvalitně a vkusně zařízený apartmánový dům Nikolina se nachází v klidnější části letoviska. Pobřeží lemované piniemi. Na pláži bar, sprchy se sladkou vodou, slunečníky a lehátka za poplatek. Pláž cca 150 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře a bohatou nabídkou plážových a vodních sportů. Od centra cca 300 m. Služby a zařízení: bezplatné parkování u domu, koupelna, WC, kuchyňský kout, TV/SAT, klimatizace, gril, Wi-Fi zdarma. Pro sobotní střídání je k dispozici místnost pro úschovu zavazadel. .

Doprava

Vlastní, za příplatek autokarem (Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Brno, Mikulov, Znojmo).

Stravování

Vlastní stravování, možnost dokoupení polopenze v hotelu Hrvatska, který je vzdálený cca 100 m. Snídaně i večeře formou bufetu. V ceně je zahrnutý také nápoj.

Ubytování

BILO - samostatná 2lůžk. ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (max pro 2 os., nejlépe děti) a kuchyňským koutem, s vybavením. TRILO - 2 samostatné 2lůžk. ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (max pro 2 os., nejlépe děti) a kuchyňským koutem, s vybavením. Cena je uvedena za osobu v apartmánu dle popisu. .

Popis

Bezplatné parkování u domu, koupelna, WC, kuchyňský kout, TV/SAT, klimatizace, gril, Wi-Fi zdarma. Pro sobotní střídání je k dispozici místnost pro úschovu zavazadel.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat