Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Soukromé Apartmány Baška Voda

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Baška Voda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
0 °C - Sněžení
0 °C - Sněžení

Poloha

Obec a přístav Baška Voda leží 10 km severozápadně od Makarské a 5 km jihovýchodně od Brely. Baška Voda je charakteristická borovými lesy, které dosahují až k dlouhým oblázkovým plážím. Soukromé apartmány se nacházejí přímo v Bašce Vodě v soukromých domech a vilách. Jsou vzdáleny 100 – 600 m od moře.

Popis

Oblázková, s pozvolným vstupem do moře.

Ubytování

Apartmány a studia jsou účelně zařízené byty s kuchyňkou či kuchyňským koutem, elektrickým či plynovým sporákem, chladničkou, sprchou, WC, většina má balkon či terasu. Studio 2 – 2 lůžka, 1 místnost s výše uvedeným vybavením; studio 2+1 – 3 lůžka, 1 místnost; A2 - dvoulůžkový apartmán - 2 lůžka, 1 ložnice; A3 – třílůžkový apartmán – 3 lůžka, 1 ložnice; A2+2 – 4 lůžka, 1 ložnice; A4(2/2) – 4 lůžka, 2 ložnice; A5 – 5 lůžek, 2 ložnice; A6 – 6 lůžek, 2 ložnice. V apartmánu může být ubytováno jen tolik osob, pro kolik je určen.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze v restauraci Šebin (pokud by byla restaurace zavřena, polopenze se podává v Apart Hotelu Palac). Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, večeře obsluhou, výběrem ze 2 menu, salát, dezert. V ceně večeře je jeden nápoj (sklenice piva nebo vína nebo džusu).

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat