Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány - Baška Voda

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Baška Voda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště

Poloha

Apartmány a pokoje v soukromých vilách se nacházejí 100 - 600 m od pláže v různých částech letoviska.  Baška Voda je významné a rušné letovisko na Makarské riviéře a jeho předností je bohatá vegetace včetně borových lesů a hradba pohoří Biokovo. V okolí se pěstuje vinná réva, olivovníky, fíkovníky a višně maraska.

Popis

Parkovací místa u domu.

Ubytování

Soukromé vily s vybavenými apartmány a samostatnými pokoji, většina z nich s balkonem nebo terasou.Pokoje DBL HB: dvoulůžkové pokoje bez kuchyňky, možnost 1 přistýlky, sprcha+WC.Studio ST2, ST3 pro 2-3 osoby: pokoj se 2 nebo 3 lůžky a vybaveným kuchyňským koutem, sprchou+WC.  Apartmán typ A2, A3, A4 pro 2, 3, 4 osoby: 1 ložnice, vybavená kuchyň, sprcha+WC.Apartmán typ B4, B5 pro 4, 5 osob: 2 ložnice, vybavená kuchyň, sprcha+WC.Apartmán typ C6 pro 6 osob: 3 ložnice, vybavená kuchyň, sprcha+WC.

Stravování

 v apartmánech vlastní nebo možnost snídaní a večeří za příplatek. Při ubytování v pokojích je v ceně polopenze, snídaně formou bufetu, večeře je servírovaná (předkrm, hlavní jídlo - výběr ze 2 menu, salát, dezert, sklenice vína, piva nebo nealko). Jídlo se podává v restauraci Šebin. .

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat