Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Vila Repuj

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Baška Voda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
26 °C - Bouřka

Popis

Pro tři pokoje je k dispozici společná kuchyně s kuchyňskou linkou (neplatí se příplatek za kuchyňku) a jídelní kout s TV s ČT24. Každý pokoj má svou lednici. Na dvorku je zahrádka s možností posezení a grilování (po dohodě s majiteli vily). PARKING za poplatek cca 5,- Euro/den/platí se na místě. .
Oblázková cca 110 m, pozvolný vstup do moře, sprchy na pláži, vodní sporty za poplatek.

Ubytování

V prvním patře (se samostatným vchodem) jsou k dispozici dva útulně vybavené dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový. Každý pokoj má vlastní sprchu, WC, klimatizaci, TV s ČT24 a Wi-Fi ZDRAMA, balkón se zahradním nábytkem.

Stravování

Vlastní nebo pro klienty s polopenzí - Restauraci ŠEBIN, která se nachází na ulici Zrinsko-frankopanska.Strava bude podávána takto:Snídaně – 7:30-9:30 hod. – formou bufetuVečeře – 18:30-20:30 hod. – polévka, hlavní jídlo výběr ze dvou menu (maso nebo ryba), salát, desert a jednu sklenici piva, vína nebo ovocného nealko nápoje.
Vlastní nebo polopenze na polopenzi klienti dochází do restaurace ŠEBIN, která se nachází pouhých 30 metrů pod Repuj 2 na ulici Zrinsko-frankopanska. Časový harmonogram vydávání polopenzí: Snídaně – 7:30-9:30 hod. – formou bufetuVečeře – 18:30-20:30 hod. – polévka, hlavní jídlo výběr ze dvou menu (maso nebo ryba), salát, desert a jedna sklenice piva, vína nebo ovocného nealko nápoje Klienti obdrží při infoschůzce od delegátky kupóny (na 7 nebo 9 polopenzi (dle počtu ubytovaných nocí). Delegátka odvede první den klienty na večeři, aby věděli, kde se restaurace nachází. .

Ostatní

Výborná poloha přímo v centru Bašky Vody.

Poloha

Rekonstruovaná vila nacházející se v centru letoviska cca 110 m od moře sousedící s vilou REPUJ 2.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat