Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Vila Tereza

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Baška Voda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 475 Kč

Dostupných: 186 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Obec a přístav Baška Voda leží 10 km severozápadně od Makarské a 5 km jihovýchodně od Brely. Baška Voda je charakteristická borovými lesy, které dosahují až k dlouhým oblázkovým plážím. Vila Tereza se nachází 130 m od pláže ve městě Baška Voda. Vila má k dispozici Wi-Fi, klimatizaci (za příplatek), parkoviště, gril před domem.

Popis

Oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Ubytování

Všechny apartmány mají vybavenou kuchyňku nebo kuchyňský kout, vlastní příslušenství, balkon nebo terasu. Studio 2+1 v přízemí - manželská postel a přistýlka, studio má vlastní vchod. Apartmán A4 v přízemí - dvoulůžková ložnice, rozkládací gauč v obýváku. Apartmán A4+2 v patře - 2 dvoulůžkové ložnice, v každé ložnici může být přistýlka, 2 balkony, 2 WC a 2 koupelny, částečný pohled moře.

Stravování

Vlastní.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat