Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Urania

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Baška Voda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Oblačno
20 °C - Oblačno

Poloha

Turistický resort Urania leží v klidné jižní části letoviska Baška Voda, jen asi 500 m od centra města. Středisko se nachází v borovém lese, přímo u dlouhé krásné pláže. Skládá se z několika komplexů bungalovů a apartmánů. Celý areál má velkou udržovanou zahradu plnou zeleně a planě rostoucích rostlin.
Od moře: Asi 50-150.
Od centra: Asi 500.

Popis

Centrální budova, kolem které jsou umístěny bungalovy a apartmány nabízí recepci se směnárnou, trezor, hotelovou restauraci, venkovní terasu, snack bar, TV místnos, parkování (za poplatek 4EUR/den). Bezplatné bezdrátové připojení k internetu, které je k dispozici v prostoru recepce.
Oblázková: asi 50-150 m od apartmánů, s pozvolným vstupem do moře, stíněna borovicemi a vhodná pro rodiny s dětmi.

Sport a zábava

Letovisko nabízí široké sportovní a plážové vyžití, mini-golf, plážové míčové hry, vodní sporty – skútry, banán, lodě. V centru restaurace, vinárny, diskotéky, bohaté noční i denní kulturně-společenské vyžití.

Ubytování

Standardně vybavené a klimatizované apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon (v patře) nebo terasa (v přízemí). Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
TRILO 4-5.
Obsazenost 5 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon nebo terasa.
BILO 2-3.
Obsazenost 3 osob, 1 dvoulůžkový pokoje, obývací místnost s 3. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon nebo terasa.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaně, večeře nebo polopenze. Snídaně, obědy i večeře formou bohatého bufetu s neomezenou konzumací nápojů (pivo, víno, džus, voda).

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat