Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bluesun Berulia

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Brela

Ubytování Hotel
Počasí
11 °C - Jasno
11 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 604 Kč

Dostupných: 3 267 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Cca 25 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Od hlavní budovy vede na pláž 136 schodů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 6 €/kus/den). V roce 2017 renovovaný hotelový komplex s 233 pokoji, tvořený 2 budovami. Vstupní hala s recepcí, výtahy (z toho 3 v hlavní budově), restaurace, 2 a-la-carte restaurace, bar, kavárna. Ve venkovním areálu 2 sladkovodní bazény (3.6.-21.10.), terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci (cca 100 HRK). Internetový koutek za poplatek, WiFi v celém hotelu zdarma. Dětské hřiště, dětský animační program, dětské židličky, miniklub (4-12 let, červenec-srpen). Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 10 €/den. Max. počet osob nesmí být překročen.

Sport a zábava

Zdarma: boccia, fitness, stolní tenis, minigolf. Animační programy, např. taneční večery s živou hudbou. Za poplatek: biliár, tenis, vodní sporty (místní poskytovatelé). Za poplatek: sauna, masáže, solárium.

Poloha

V piniovém háji, mezi středisky Baška Voda a Brela. Centrum obou obcí cca 700 m. Restaurace a bary cca 400 m. Obchody cca 150 m.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (B2B): cca 25 m2, v hlavní budově, s telefonem, sat. TV, minibarem (za poplatek), trezorem, klimatizací, fénem, sprchou, WC a balkonem, strana do krajiny.Dvoulůžkové pokoje (B2C): strana k moři, jinak jako B2B. Joker pokoje (B2S): cca 22 m2, bez balkonu, strana do krajiny, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Dvoulůžkové pokoje superior (B2D/B3D): cca 27 m2, jinak jako B2B.Dvoulůžkové pokoje superior (B2F/B3F): cca 30 m2, strana k moři, jinak jako B2D.Dvoulůžkové pokoje superior (B2H/B3H): cca 31 m2, vlastní přístup do sdíleného bazénu, strana k moři, jinak jako B2B.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 12.00 h. Snacky 16.00 - 17.00 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 v baru u bazénu. 2x týdně gala večeře v hlavní restauraci. 1x týdně večeře v a-la-carte restauraci.

Ostatní

Dobře vedený hotelový komplex v udržovaném parku s hezkou bazénovou zónou .
Dobře vedený hotelový komplex v udržovaném parku. S hezkou bazénovou zónou.
Info: Parkování: zdarma; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.
GPS: 43.3621,16.939.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat