Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Davor

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Brela

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 6 990 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Dům v klidné osadě Stomarica – součást Brely. Do centra Brely přímořskou promenádou – cca 30 min. chůze. Minimarket je od apartmánů vzdálen cca 300 m a restaurace cca 1 km. U domu je vlastní parkoviště.

Ubytování

Studio 2+0 – přízemí, místnost s příslušenstvím, terasou, manželskou postelí, kuchyňským koutem, TV a klimatizací. Studio 2+1 - 1. patro s velkou terasou, obývací místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem. vlastní příslušenství. Studio 2+1 – 2. poschodí, má příslušenství a oddělenou kuchyň, 2 pevná lůžka s možností 1 přistýlky, TV, klimatizaci a balkon s výhledem na moře. Apartmán 2+2 – přízemí, má velkou terasu na mořskou stranu, ložnici se 2 lůžky a obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňským koutem, TV a klimatizací. Apartmány 2+2 . - v 1. a 2. poschodí, mají balkon s výhledem na moře, příslušenství, ložnici se 2 pevnými lůžky a obývací pokoj s klimatizací, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout a TV. Pokoj 2+1 - 1. a 2. poschodí, mají 2 lůžka s možností 1 přistýlky, TV, klimatizaci a příslušenství. Výhled do okolí – bez balkonu. Tyto pokoje nemají kuchyňský kout, jsou vybaveny pouze lednicí a varnou konvicí. Pokoj je vhodné dokoupit i ke studiu 2+0 v 1.patře s terasou, se kterým sousedí a nebo apartmánu 2+2 pro rodinu s více dětmi nebo při dvougenerační dovolené. Pozn. Velikost rozkládacího gauče u všech typů je cca 155 cm x 200 cm. Apartmány i pokoje jsou vybaveny ložním a koupelnovým prádlem. Ve všech pokojích je volný přístup k internetu.

Popis

V den příjezdu dostane každý uvítací přípitek (aperitiv a džus). Na každý apartmán nebo pokoj dostanou hosté 1,5 litru vína zdarma. WI-FI zdarma. Pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody leží cca 100 m pod domem po schodech - nedoporučujeme pro lidi se sníženou pohyblivostí. Na pláži jsou sprchy. Pobřeží lemují další malé pláže téměř privátního charakteru.

Sport a zábava

Některé vodní sporty lze provozovat přímo na pláži, další sporty a zábava v Brele (za poplatek).

Stravování

Bez stravování.

Ostatní

- vhodné pro nezávislé klienty - rodinná atmosféra.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat