Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Pokoje Brela

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Brela

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
0 °C - Sněžení
0 °C - Sněžení

Poloha

Ubytování v rodinných vilkách a domech ve vzdálenosti do 500 metrů od pláže. Oblázková, nachází se 50 až 500 metrů od ubytování. Vodní sporty dle místní nabídky.

Popis

Brela leží v těsné blízkosti Bašky Vody a je již desítky let známa jako jedno z nejpůvabnějších a nejpříjemnějších letovisek nejen v Dalmácii, ale i v celé Evropě. S nekonečnými oblázkovými plážemi, obklopená křišťálově čistým mořem, nabízí Brela v nedotčené přírodě s krásnou vegetací, sluncem a mořem pocit pohody a opravdový ráj na zemi. Světově známý časopis "Forbes" v červenci roku 2004 zařadil pláž v Brele mezi 10 nejlepších pláží světa. Dnes je Brela jedno z nejlepších turistických míst, pravá perla chorvatského pobřeží. Pláž Punta Rata je mnoho let držitelem Modré vlajky, nejvyššího mezinárodního vyznamenání za čistotu moře a prostředí.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, klimatizací, lednicí, SAT TV. Možnost jedné přistýlky, ev. balkon nebo terasa, ložní prádlo zajišťuje majitel domu. Pokoje jsou vybaveny dle vkusu majitele.

Stravování

V ceně je zahrnutá snídaně – přímo v místě ubytování nebo v jednom z hotelů Soline či Berulia. Za příplatek možnost večeří formou bufetu v jednom ze zmiňovaných hotelů.

Program

Ubytování v rodinných vilkách a domech ve vzdálenosti do 500 metrů od pláže. Oblázková, nachází se 50 až 500 metrů od ubytování. Vodní sporty dle místní nabídky.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat