Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Penzion Maslina (česky Oliva)

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Brist

Ubytování Pension
Počasí
-18 °C - Déšť

Popis

Krásná oblázková pláž nedaleko penzionu. V blízkosti jsou další romantické pláže.

Poloha

Brist je příjemné rybářské městečko na jihu Makarské Riviéry. Vyniká svým členitým pobřežím, drobnými zátokami, krásnými oblázkovými plážemi a po celé léto vysokým počtem slunečných dnů. Penzion Maslina (Oliva) se nachází nedaleko pláže v osadě Brist asi 2km od města Gradac. Parkování u penzionu zdarma. V penzionu není WI-FI, ale je pro klienty k dispozici v restauraci Mimosa, kam se dochází na jídlo.

Sport a zábava

Možnost provozování vodních sportů, půjčovna loděk, vodních šlapadel.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím s možností až 2 přistýlek, balkon s výhledem na moře, lednička, klimatizace (platba na místě 5 EUR/den). Dětská postýlka na dotaz zdarma.

Stravování

Snídaně formou švédských stolů. Večeře servírované - hlavní jídlo + salát + dezert. Výběr ze 2 menu. Strava se podává v restauraci Mimosa, která leží na pobřeží cca 150 m od penzionu Maslina (Oliva).

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat