Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Šime Miošič

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Brist

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště

Poloha

Malá obec s přístavem ve stejnojmenné zátoce v jižní části Makarské riviéry (370 obyvatel). Brist leží při Jadranské magistrále 2 km severozápadně od letoviska Gradac. Má malebnou polohu pod svahy pohoří Rilić. Vilka Šime Miošič je vzdálena 100 metrů od moře a 400 metrů od centra. Wi-Fi zdarma.

Ubytování

Ve vile jsou dva apartmány typu A1/2+2 v prvním patře s možností klimatizace, apartmán A1/2+2 v přízemí s možností klimatizace, apartmán A1/2+1 v prvním patře s možností klimatizace, apartmán typu A2/2+1 v přízemí bez klimatizace. Klimatizace se platí na místě. Všechny apartmány mají balkon. Pouze apartmán typu A1/2+1 nemá pohled na moře, ostatní apartmány pohled na moře mají. U vily je možnost parkování.

Stravování

Vlastní.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat