Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bella Vista

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Drvenik

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště

Popis

Recepce, restaurace, lobby bar s terasou, internet (pro hotelové hosty ZDARMA), wellness centrum (vířivka, sauna, posilovna), parkoviště.
Oblázková: vzdálena od hotelu asi 50 m. Pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Na pláži si můžete pronajmout jízdní kola, skútry nebo člun. Naleznete zde také potápěčský klub a centrum vodních sportů - windsurfing, paragliding. Fakultivní výlety do Dubrovníku, Makarska, Split, na ostrovy Brač, Hvar nebo Korčula.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Ve výběru nechybí tradiční chorvatská jídla a také vegetariánska strava.

Ubytování

Hotel Bella Vista nabízí ubytování v luxusně zařízených dvoulůžkových pokojích. Některé pokoje jsou s možností přistýlky. Pokoje mají minibar, TV/SAT s LCD monitorem, trezor, telefon, klimatizace. Všechny pokoje mají balkon a některé směrem na mořskou stranu (za příplatek). Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/1 B.
Jednolůžkový pokoj, sociální zařízení, minibar, TV/SAT s LCD monitorem, trezor, telefon, klimatizace, balkon směrem do parku.
P 1/1 BM.
Jednolůžkový pokoj, sociální zařízení, minibar, TV/SAT s LCD monitorem, trezor, telefon, klimatizace, balkon směrem na mořskou stranu.
P 1/2 B.
Dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení, minibar, TV/SAT s LCD monitorem, trezor, telefon, klimatizace, balkon směrem do parku.
P 1/2+1 B.
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, sociální zařízení, minibar, TV/SAT s LCD monitorem, trezor, telefon, klimatizace, balkon směrem do parku.
P 1/2 BM.
Dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení, minibar, TV/SAT s LCD monitorem, trezor, telefon, klimatizace, balkon směrem na mořskou stranu.
P 1/2+1 BM.
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, sociální zařízení, minibar, TV/SAT s LCD monitorem, trezor, telefon, klimatizace, balkon směrem na mořskou stranu.

Poloha

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel Bella Vista se nachází asi 50 metrů od oblázkové pláže, s pozvolným vstupem do moře. Hotel je obklopen bujnou vegetací a byl postaven v roce 2008. Jeho součástí je wellness centrum. Příjemné chvíle můžete strávit na terase při poslechu živé hudby.
Od moře: 50.
Od centra: 100.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané „zpovědnicí světa“. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat