Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Depandance Ivando

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Drvenik

Ubytování Dle popisu
Počasí
7 °C - Jasno
7 °C - Jasno

Poloha

Drvenik je turistické letovisko na Makarské riviéře, vzdálené asi 30 km od Makarské. Nachází se mezi strmými útesy pohoří Biokovo a pobřežím s krásnými plážemi. Obec je rozdělena do dvou zátok - Donja Vala a Gornja Vala. Historie Drvenika sahá daleko do minulosti. Na návrší severně od obce jsou zříceniny věží s hradbami ze sedmnáctého století. Drvenik nabízí mnoho možností k rekreaci v přírodě. Hotel Ivando je malý rodinný hotel postavený v roce 2004. Hlavní budova hotelu byla kompletně rekonstruovaná v loňském roce. Hotel má 4 patra, je zde výtah, recepce a hezká restaurace. Depandance je moderní objekt se zcela novým zařízením a vybavením pokojů. Hotel se nachází hned u krásné slunečné pláže a má vlastní parkoviště, které je zdarma.

Popis

Krásná slunná oblázková pláž asi 50 m od hotelu.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové, třílůžkové nebo čtyřlůžkové pokoje v námořnicko-starodalmátském dekoru s velmi pěkným vybavením a zařízením, s vlastním příslušenstvím. Na pokoji je SAT/TV, lednička, Wi-Fi. K dispozici jsou i studia a apartmány. Studio pro 2, 3 nebo 4 osoby - jedna místnost, apartmán A6 – jedna třílůžková ložnice a obývací pokoj se 3 lůžky (rozkládací křesla), apartmán A9 – 2 dvoulůžkové ložnice s možností přistýlky a obývací místnost se 3 lůžky (manželská postel a 1 rozkládací křeslo). Apartmány a studia mají vybavenou kuchyňku, SAT/TV, klimatizaci. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na moře nebo bočním výhledem na moře.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírovaná - výběr ze 3 jídel + polévka + salátový bufet + dezert. V ceně polopenze je zahrnut nápoj k večeři (0,2 dcl piva nebo vína nebo limonády). Možnost dokoupení obědů.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat