Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Mario

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Drvenik

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť

Ubytování

Pěkné 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, SAT/TV, malou chladničku a balkon. Jeden pokoj má možnost až dvou přistýlek.

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze – snídaně rozšířené kontinentální (salám, sýr, párky, vejce, máslo, džem, kukuřičné lupínky, čaj, mléko, kakao) a večeře jsou servírované – výběr ze 2 menu, salátový bufet a dezert. Nápoje k večeři se platí na místě. V termínech mimo sezonu se k večeři podává pouze jednotné menu (3.6. – 10.6. a 9.9. – 16.9.2017).

Popis

Vila má vkusně zařízené společenské prostory s malou recepcí, restauraci s krytou terasou a WiFi připojení. U vily naleznete také parkoviště (zdarma, omezená kapacita).
Jen 150 m od vily se nachází oblázková pláž obklopená zelení s pozvolným vstupem do moře. Kdo dává přednost menším plážím, přibližně 15 až 20 min chůze od vily se nachází menší klidnější pláže. Pláže v Drveniku jsou lemovány borovicemi, které poskytují přírodní stín. Za poplatek jsou na pláži k dispozici lehátka.

Poloha

Rodinná vila, zrekonstruovaná v roce 2012, se nachází ve větší části Drveniku – Donja Vala a je situována na atraktivním místě pouhých 150 m od moře.

Sport a zábava

Toto místo je ideální pro vodní sporty všeho druhu. Potřebné rekvizity se půjčují v blízkosti pláží. Blízké pohoří Rilić, pokračování Biokova, je pravým rájem pro aktivní turistiku a horolezectví. Možnost zapůjčení kol (za poplatek). Z Drveniku jezdí pravidelně trajekty, které vás dovezou na populární ostrovy Hvar a Korčula.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat