Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Mario

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Drvenik

Villa Mario (hlavní fotografie)

39% sleva až

Ubytování Hotel
Počasí
10 °C - Možnost deště
10 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 3 990 Kč

Dostupných: 30 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Vila má vkusně zařízené společenské prostory s malou recepcí, restauraci s krytou terasou a WiFi připojení. U vily naleznete také parkoviště (zdarma, omezená kapacita).

Jen 150 m od vily se nachází oblázková pláž obklopená zelení s pozvolným vstupem do moře. Kdo dává přednost menším plážím, přibližně 15 až 20 min chůze od vily se nachází menší klidnější pláže. Pláže v Drveniku jsou lemovány borovicemi, které poskytují přírodní stín. Za poplatek jsou na pláži k dispozici lehátka.

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze – snídaně rozšířené kontinentální a večeře jsou servírované – výběr ze 2 menu, salát a dezert. Nápoje k večeři se platí na místě. V termínech mimo sezonu se k večeři podává pouze jednotné menu (2.6. – 15.6. a 15.9. – 22.9.2018).

Ubytování

Pěkné 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, SAT/TV, malou chladničku a balkon. Jeden pokoj má možnost až dvou přistýlek.

Sport a zábava

Toto místo je ideální pro vodní sporty všeho druhu. Potřebné rekvizity se půjčují v blízkosti pláží. Blízké pohoří Rilić, pokračování Biokova, je pravým rájem pro aktivní turistiku a horolezectví. Možnost zapůjčení kol (za poplatek). Z Drveniku jezdí pravidelně trajekty, které vás dovezou na ostrov Hvar.

Poloha

Rodinná vila, zrekonstruovaná v roce 2012, se nachází ve větší části Drveniku – Donja Vala a je situována na atraktivním místě pouhých 150 m od moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat