Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Mol

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Drvenik

Ubytování Pension
Počasí
16 °C - Oblačno
16 °C - Oblačno

Poloha

Drvenik je přímořská turistická obec na Makarské riviéře vzdalena 8 km od Živogošće. Je situována mezi příkrými hřbety pohoří Rilić, který je pokračováním masívu Biokovo, a mořským břehem chráným z protější strany ostrovem Hvar a poloostrovem Pelješac. Penzion Mol je situován na skvělém místě, přímo u nádherné oblázkové pláže. Penzion nabízí svým hostům překrásný výhled na Jaderské moře a okolní ostrovy.
Od moře: 5.
Od centra: 200.

Popis

Penzion nabízí patnáct moderně vybavených pokojů. Každý pokoj má vlastní koupelnu, klimatizaci, TV/SAT a DVD přehrávač. V penzionu je také možnost připojení na internet a restuarace.
Oblázková: přímo před penzione.

Sport a zábava

Místo je ideální pro vodní sporty všeho druhu. Potřebné rekvizity se půjčují v blízkosti pláží. K dispozici jsou také tenisové kurty, půjčovna kol a skútrů. Blízké pohoří Rilić, pokračování Biokova je pravým rájem proaktivní turistiku a horolezectví.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Stravování probíhá v restauraci v penzionu.

Ubytování

Nabízíme Vám ubytování ve 2-lůžkových pokojích s možností přístýlky, některé pokoje mají balkon a výhled na moře. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/2.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a s možností klimatizace. Pokoj je situovaný v přízemí penzionu.
P 1/2+1.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a s možností klimatizace. Pokoj je situovaný v přízemí penzionu.
P 1/2 H.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a s možností klimatizace. Pokoj je situovaný v I.patře penzionu s výhledem na hory.
P 1/2+1 H.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a s možností klimatizace. Pokoj je situovaný v I.patře penzionu s výhledem na hory.
P 1/2 BM.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a s možností klimatizace, balkon. Pokoj je situovaný v I.patře penzionu s výhledem na moře.
P 1/2+1 BM.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a s možností klimatizace, balkon. Pokoj je situovaný v I.patře penzionu s výhledem na moře.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané „zpovědnicí světa“.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat