Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Depandance Triton

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Drvenik

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Poloha

Nově zrekonstruovaná, moderně zařízená vila (dříve s názvem Vila Antonija) tvořící depandanci hotelu Antonija v klidnější části zátoky Gornja Vala letoviska Drvenik. V místě je nově vybudovaná cyklostezka Drvenik - Gradac v délce 27 km.

Popis

Restaurace, WI-FI ZDARMA, bar, terasa, parkoviště, v blízkosti market.

Oblázková, cca 50 m.

Sport a zábava

Venkovní bazén (7x3 m x 1,2 m), whirlpool u bazénu, hotelová wellness zóna - sauna, masáže, whirlpool, půjčovna jízdních kol, vodní sporty.

Ubytování

Moderní, komfortně vybavené klimatizované apartmány - typ 1/3+1 STUDIO - 3lůžkový pokoj s možností přistýlky, 1/3 STUDIO - 3lůžkový pokoj, typ 1/3+1 B-AP - 2lůžková ložnice a denní místnost s jedním lůžkem, s možností přistýlky, typ 1/4 B-AP dvě 2lůžkové ložnice, typ 1/4 BM-AP a 1/4+1 BM-AP jedna 2lůžková ložnice a denní místnost se 2 lůžky u některých apartmánů s možností přistýlky, typ 1/5 - dvě 2lůžkové ložnice a denní místnost s pevným lůžkem, vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, balkon.

Stravování

Polopenze v hotelu Antonija - snídaně formou bufetu a večeře výběr ze 3 menu, salátový bufet.

Ostatní

Při zakoupení pobytu do 31.12.2016 - využití wellness na 1 hod./pobyt ZDARMA. Vstup do wellness je povolen pouze osobám starším 18 let. Bohatý animační program NEPTUN KLUBU bude probíhat od 17.6. do 9.9., 3.6. - 17.6. a 9.9. - 23.9. - program pro seniory, 1 x týdně živá hudba u bazénu. Pobytová taxa – cca 1 EUR/dospělá os./den – platí se na místě. Klienti CKVT mají 10 % slevu na vstup do vodního parku. Parkování v garáži - 300 Kč/den.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat