Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villa Višnja

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Drvenik

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 2 790 Kč

Dostupných: 75 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Půjčovna šlapadel, vodní sporty. Městečko nabízí bohaté denní i noční společenské vyžití. Možnost široké nabídky fakultativních výletů, za návštěvu jistě stojí starobylá města Split, Trogir a Dubrovník, nebo také velmi známé a oblíbené poutní místo Medžugorje.

Ubytování

Villa Višnja nabízí příjemné ubytování apartmánového typu. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových studiích a čtyřlůžkových apartmánech typu BILO a TRILO. Apartmány mají vybavený kuchyňský kout včetně lednice, sociální zařízení, TV a balkon směrem k moři. Je zde také možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek) a WIFI připojení. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, s kuchyňským koutem, sociální zařízení, TV, balkon směrem na moře.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, dvoulůžková ložnice, obývací místnost se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, sociální zařízení, TV, balkon směrem k moři.
TRILO 4.
Obsazenost 4 osoby, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, TV, balkon směrem k moři.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze, večeře nebo snídaně. Stravování probíhá v restauraci penzionu Adria.

Ostatní

4% sleva při zakoupení zájezdu do 31.3.2018.
Tipy: Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Vila Višnja leží asi 50 m od oblázkové pláže v blízkosti penzionu Adria, od Dolního Drveniku (odtud odjíždí trajekty na ostrovy Hvar a Korčulu) je vzdálena asi 15 minut pěší chůze po přímořské promenádě. Drvenik je malá obec s malým přístavem pod svahy Riliče. Nejpěknější koupání je v zátokách Gornja Vala a Dolnja Vala, kde jsou pláže pokryty drobnějšími oblázky a hrubým pískem.
Od moře: 50.
Od centra: 150.

Popis

Moderně zařízené prostorné apartmány. Klientům je k dispozici parkovací místo.
Oblázková: asi 50 m od vily, vhodná pro děti. S pozvolným přístupem do moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat