Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villa Ana

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Gradac

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Bouřka
Cena za osobu od 4 090 Kč

Dostupných: 75 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Villa Ana nabízí příjemné ubytování apartmánového typu. Ubytování je zajištěno ve dvou až čtyřlůžkových studiích typu MONO. Studia jsou moderně vybaveny, mají vlastní soc. zařízení, Wi-Fi, balkon, minikuchyňku s lednicí a mikrovlnou troubou. Rodinné čtyřlůžkové studio je určeno pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, minikuchyňka s lednicí a mikrovlnou troubou, vlastní sociální zařízení,Wi-Fi, balkon.
MONO 2-3.
Obsazenost 2-3 osoby, 1 místnost se 2 lůžky a smožností přistýlky, minikuchyňka s lednicí a mikrovlnou troubou, vlastní sociální zařízení,Wi-Fi, balkon.
MONO 3.
Obsazenost 3 osoby, 1 místnost se 3 lůžky, minikuchyňka s lednicí a mikrovlnou troubou, vlastní sociální zařízení,Wi-Fi, balkon.
MONO 4.
Obsazenost 4 osoby, rodinný pokoj určený pro 2 dosp.os.+2 děti do 12 let, 1 místnost se 4 lůžky, minikuchyňka s lednicí a mikrovlnou troubou, vlastní sociální zařízení,Wi-Fi, balkon.

Ostatní

4% sleva při zakoupení zájezdu do 31.3.2018.
Tipy: Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Poloha

Villa Ana se nachází asi 50 m od moře v klidné části letoviska Gradac, které je proslulé svými nádhernými plážemi, nachází se zde i světoznámá pláž Gornja Vala.
Od moře: 50.
Od centra: 400.

Popis

V centru letoviska restaurace, obchody, kavárny. Možnost parkování u villy.
Oblázková: asi 50 m od villy. Pozvolný přístup do moře, drobné oblázky, vhodné pro děti.

Sport a zábava

Tobogán na pláži, půjčovna šlapadel, vodní sporty, možnost lodních výletů.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení snídaně (formou bufetu), večeře nebo polopenze. Stravování probíhá v hotelu Sunce (asi 350 m od villy).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat