Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Diana

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Gradac

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Možnost deště
19 °C - Možnost deště

Popis

Moderně zařízené apartmány, parkování přímo v objektu, zahrádka s možností posezení.
Oblázková: asi 90 m od vily, s drobným oblázky, vhodná pro děti. S pozvolným přístupem do moře.

Poloha

Villa Diana se nachází asi 90 m od překrásné oblázkové pláže, s pozvolným přístupem do moře. Je vhodná především pro rodiny s malými dětmi a také pro ty, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou v klidném prostředí. V městečku jsou pláže, které patří k nejhezčím na Makarské rivieře, zejména pláž Gornja Vala.
Od moře: Asi 90.
Od centra: Asi 450.

Sport a zábava

Tobogán na pláži, půjčovna šlapadel, vodní sporty, možnost lodních výletů. Zajímavým výletem může být návštěva krasového sladkovodního jezera u vsi Bačina. Je to soustava šesti navzájem propojených nádrží, hlubokých až 28 metrů, jejichž hladina je nad úrovní mořské hladiny a dno pod její úrovní. S mořem je soustava propojena odtokovým kanálem, prokopaným začátkem 20. století.

Ubytování

Villa Diana nabízí ubytování v moderně zařízených velkých apartmánech s TV/SAT, lednicí Wi-Fi a s prostornými balkony směrem k moři. Apartmány MONO 2 a TRILO 4 jsou s možností klimatizace (hradí se na místě). Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, studio, místnost s manželskou postelí a s kuchyňským koutem, TV/SAT, Wi-Fi, sociální zařízení, balkon. Možnost klimatizace.
TRILO 4.
Obsazenost 4 osoby, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, TV/SAT, Wi-Fi, 2 soc. zařízení, balkon. Možnost klimatizace.

Ostatní


Tipy: Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří. Stravování probíhá v hotelu Sunce.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat