Vyhledat zájezd

Hotel Laguna

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Gradac

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 690 Kč

Dostupných: 89 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Příjemné městečko ležící pod masívem pohoří Rilić je nejjižnějším letoviskem Makarské riviéry. Od Makarské je vzdálen 40 km, situován na polovině cesty mezi Splitem a Dubrovníkem.Kvůli neopakovatelnému spojení pohoří Rilić s jedněmi z nejkrásnějších oblázkových pláží na Jadranu a blízkosti nejvýznamnějších turistických cílů, je Gradac přitažlivým městečkem pro příjemnou dovolenou. Gradacké pláže jsou lemovány borovicemi a palmami a díky drobným oblázkům a mírným vstupem do moře jsou velice vhodné pro rodiny s dětmi. Procházky po krásné, dlouhé promenádě si můžete zpestřit návštěvou četných obchůdků, cukráren, kavárniček a pizzerií, přičemž na jejích obou koncích najdete diskotéky nacházející se přímo u pláže. Hotel Laguna – se nachází přímo u pláže, jeho součástí je velká restaurace s terasou, recepce, aperitiv bar, společenská místnost, terasa, bufet na pláži, parkoviště. Součástí komplexu jsou i dvě depandance, depandance  „A“ a dependance „B“ a  jsou v těsné blízkosti centrální budovy a pláže. Obě dependance jsou bez výtahu.

Popis

Veškeré vybavení hotelu Laguna – tenisové kurty s večerním osvětlením, vodní sporty, škola potápění, půjčovna kol, v sezóně živá hudba na terase hotelu. Parkoviště - 4,- EUR/den - platba na místě.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje comfort - DBL com (hlavní budova) některé s možností přistýlky mají klimatizaci, koupelnu (sprcha, WC), balkón na mořskou stranu, SAT TV, telefon.Dvoulůžkové pokoje - DBL (hlavní budova) některé s možností přistýlky mají koupelnu (sprcha, WC), SAT TV, telefon.Dvoulůžkové pokoje (DBL dep A depandance A a DBL dep B depandance B) některé s možností přistýlky mají koupelnu (sprcha, WC), SAT TV, telefon.

Stravování

Polopenze, snídaně a večeře formou bufetu v centrální restauraci.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat