Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Radka

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Gradac

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Oblačno
7 °C - Oblačno

Stravování

Vlastní. Za příplatek možnost polopenze v hotelovém komplexu Sunce (vzdálenost od vily Radka cca 150 metrů).

Poloha

Velmi pěkná třípodlažní vila Radka stojí v menší zahradě v jižní části letoviska Gradace. Centrum města je vzdáleno asi 10 minut chůze po silnici, nebo po pěší zóně podél pobřeží. K oblázkové pláži je to cca 100 metrů.

Sport a zábava

Možnost zapůjčení jízdních kol ve vile Radka, tenisové kurty u hotelového komplexu Laguna, půjčovna lodí, vodních skútrů a dalších atrakcí u hotelu Labineca, nabídka výletů (vše za poplatek).

Ubytování

Studia (S 2-3 BMS) s balkony směr moře jsou dvoulůžková a třílůžková s vlastním WC se sprchou a kuchyňským koutem. U třílůžkového studia je možnost ubytovat tři dospělé osoby a na přistýlce dítě do 12 let, nebo 2 dospělé osoby a na přistýlkách až dvě děti do 12 let. U studií je možnost klimatizace za příplatek cca 5 EUR/den – platba na místě. Apartstudia (AS 2-3 B) jsou složeny z ložnice se dvěma lůžky a obývací části s kuchyní, kde je umístěn rozkládací gauč (šíře 1 a 1/2 lůžka). V těchto apartmánech je možnost ubytovat až 3 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let na přistýlce. Součástí apartmánů jsou vlastní WC se sprchou a balkony směrované k pohoří Riliče. Všechna studia a apartmány mají kuchyňské kouty, které jsou vybaveny potřebami pro vaření a stolování, dvojvařičem a ledničkou.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat