Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Radka

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Gradac

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
16 °C - Déšť
16 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 281 Kč

Dostupných: 9 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Možnost zapůjčení jízdních kol ve vile Radka, tenisové kurty u hotelového komplexu Laguna, půjčovna lodí, vodních skútrů a dalších atrakcí u hotelu Labineca, nabídka výletů (vše za poplatek).

Stravování

Vlastní. Za příplatek možnost polopenze v hotelovém komplexu Sunce (vzdálenost od vily Radka cca 150 metrů).

Poloha

Velmi pěkná třípodlažní vila Radka stojí v menší zahradě v jižní části letoviska Gradace. Centrum města je vzdáleno asi 10 minut chůze po silnici, nebo po pěší zóně podél pobřeží. K oblázkové pláži je to cca 100 metrů.

Ubytování

Studia (S 2-3 BMS) s balkony směr moře jsou dvoulůžková a třílůžková s vlastním WC se sprchou a kuchyňským koutem. U třílůžkového studia je možnost ubytovat 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a dítě do 12 let – (P12).Apartmány (AS 2-4 B) jsou složeny z ložnice se dvěma lůžky a obývací části s kuchyní, kde je umístěn rozkládací gauč (šíře 1½lůžka). V těchto apartmánech je možnost ubytovat až 3 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let na přistýlce. Součástíapartmánů jsou vlastní WC se sprchou a balkony směrované k pohoří Riliče.Všechna studia a apartmány jsou vybaveny klimatizací (v ceně od 16. 6. do 15. 9.), kuchyňskými kouty s potřebami pro vaření a stolování, dvojvařičem a ledničkou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat