Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Julija

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Makarska

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 3-lůžkovém apartmánu typu BILO, ve 4 a 5-lůžkových apartmánech typu TRILO. Bližší popis každého typu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 3.
Obsazenost 3 osoby, 1 ložnice, jídelna s lůžkem, kuchyně, vlastní soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, balkon s výhledem na hory. Apartmán se nachází v 1. patře domu.
TRILO 4.
Obsazenost 4 osoby, 2 ložnice, kuchyň, vlastní soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, balkon bez výhledu na moře. Apartmán se nachází v 1. patře domu.
TRILO 4M.
Obsazenost 4 osoby, 2 ložnice, kuchyň, vlastní soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, balkon s výhledem na moře. Apartmán se nachází ve 2. patře domu.
TRILO 5.
Obsazenost 4-5 osob, 2 dvoulůžkové ložnice, kuchyň, vlastní soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, terasa. Apartmán se nachází v přízemí domu a je orientovaný do zahrady.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané „zpovědnicí světa“. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 14:00-18.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Poloha

Villa Julija je situována asi 400 m pláže, ve vzdálenosti asi 900 m od centra Makarske, obchod je ve vzdálenosti cca 100 m a restaurace je vzdálena 200 m. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře.
Od moře: 400.
Od centra: 900.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Apartmány jsou umístěny v přízemí, prvním a druhém patře. Součástí každého apartmánu je vybavený kuch. kout s ledničkou, sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, balkon nebo terasa, klimatizace. Návštěvníkům je k dispozici společná zahrada, s možností grilování.
Oblázková: asi 400 m od vily V okolí je označeno také několik nudistických pláží.

Sport a zábava

Makarská jako centrum Makarské riviéry nabízí nejširší možnosti sportovního vyžití. Velmi dobrým podmínkám se zde těší vodní sporty - potápění, podmořský rybolov, jachting, windsurfing aj. Mnohakilometrová upravená promenáda láká k příjemné procházce podél přístavu a městských pláží. Propojuje všechna přímořská letoviska od Brely po Podgoru. Pro zdatné turisty a cyklisty jsou připraveny horské trasy až na vrch Biokova vábící svou svěžestí, klidem a nádhernými výhledy. Na mysu Osejava je umístěno tenisové centrum, kde se odehrávají světové turnaje. S Makarskou jsou spojeny četné kulturně-umělecké, zábavní i lidové večery, především v turistické sezóně. V červenci a srpnu se odvíjí tradiční Makarské kulturní léto s bohatým programem koncertů, nástupů dalmáckých lidových sborů, výstav, večerů poezie a folklórních večírků. V rámci této manifestace je pořádána Rybářská noc a Noc Kalelarge (Noc města). Oblíbené místo setkání mladých je diskotéka Grotta, která se nachází v jeskyni na poloostrově sv. Petra.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat