Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Makarská

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Makarska

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
26 °C - Bouřka
Cena za osobu od 4 280 Kč

Dostupných: 52 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Apartmány AP2, AP2+1 mají jednu obývací místnost se 2-3 lůžky a kuchyňský kout. Typ AP4 má 2 oddělené ložnice a kuchyňský kout. Další typy ubytování až pro 8 osob na vyžádání v CK. Apartmány jsou vybaveny dle vkusu majitele a dle normy. Apartmány mají vlastní příslušenství, plně vybavenou kuchyň s lednicí, ev. balkon, spotřeba energií zahrnuta v ceně zájezdu.

Stravování

Vlastní, za příplatek možnost stravování v restauraci v blízkosti ubytování.

Poloha

Ubytování v soukromých vilách, které jsou ve vzdálenosti maximálně 300 metrů od pláže. Oblázková, nachází se 50-300 metrů od ubytování, za poplatek možnost vypůjčení lehátek a slunečníků. Vodní sporty, restaurace, kavárny, bary, rušný noční život.

Popis

Je nazývána srdcem Makarské riviéry, pyšní se čistým pobřežím a průzračným mořem. Rozkládá se na úpatí horského masivu Biokovo, které se tyčí do výšek nad křišťálově modrým mořem a třpytivými oblázkovými plážemi. Historické jádro, postavené v benátském slohu s úzkými uličkami, restauracemi, kavárničkami a obchůdky, se rozkládá podél krásné pobřežní promenády, lemované staletými palmami. Velmi pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře poskytuje i odpočinek ve stínu mohutných pinií, které lemují celé pobřeží. Makarská je živým, rušným a oblíbeným letoviskem s kompletní nabídkou služeb.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat