Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Soukromé Apartmány Standard Makarska

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Makarska

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště

Poloha

Makarska je největší a nejživější místo na Makarské riviéře a je ideálním místem na dovolenou pro ty, kteří hledají čisté moře, krásné oblázkové pláže, večer procházku po živé promenádě v Makarské. Jedná se o krásné historické město s řadou památek.

Popis

Oblázková, vzdálená max. 500 m.

Ubytování

Studio S2 - dvoulůžkové studio s kuchyňským koutem. A2 - Dvoulůžková ložnice. A3 - Dvoulůžková ložnice, přistýlka. A4 - 2 dvoulůžkové ložnice. A5 - 2 dvoulůžkové ložnice, přistýlka. A6 - 3 dvoulůžkové ložnice. A7 - 3 dvoulůžkové ložnice, obývák, přistýlka. Všechny apartmány mají vl. soc. zařízení, vybavenou kuchyňku s posezením, balkon nebo terasu.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze. Polopenze je podávána v restauracích Grma, Inn, Dany nebo v hotelech Palma, Biokovka, Rivijera, v závislosti na ubytování.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat