Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villa Pino

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Makarska

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 5 790 Kč

Dostupných: 35 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villa Pino je situována asi 500 m od centra proslulého a velmi oblíbeného letoviska Makarska, asi 100 m od krásné oblázkové pláže. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře.
Od moře: 100.
Od centra: 500.

Popis

Kvalitně vybavené moderní apartmány s terasou, parkování před domem. Součástí každého apartmánu je vybavený kuch. kout s ledničkou a sporákem, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, terasa, klimatizace, TV/SAT, WI-FI připojení.
Oblázková: asi 100 m od vily, pozvolný přístup do moře. Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km je umístěna v zátoce chráněné borovicovým hájem, je sypaná drobnými oblázky a hrubým pískem a postupně se spouští do moře. Tato pláž je vyznamenána Modrou vlajkou. V okolí je označeno také několik nudistických pláží.

Sport a zábava

Makarská jako centrum Makarské riviéry nabízí nejširší možnosti sportovního vyžití. Velmi dobrým podmínkám se zde těší vodní sporty - potápění, podmořský rybolov, jachting, windsurfing aj. Mnohakilometrová upravená promenáda láká k příjemné procházce podél přístavu a městských pláží. Propojuje všechna přímořská letoviska od Brely po Podgoru. Pro zdatné turisty a cyklisty jsou připraveny horské trasy až na vrch Biokova vábící svou svěžestí, klidem a nádhernými výhledy. Na mysu Osejava je umístěno tenisové centrum, kde se odehrávají světové turnaje. S Makarskou jsou spojeny četné kulturně-umělecké, zábavní i lidové večery, především v turistické sezóně. V červenci a srpnu se odvíjí tradiční Makarské kulturní léto s bohatým programem koncertů, nástupů dalmáckých lidových sborů, výstav, večerů poezie a folklórních večírků. V rámci této manifestace je pořádána Rybářská noc a Noc Kalelarge (Noc města). Oblíbené místo setkání mladých je diskotéka Grotta, která se nachází v jeskyni na poloostrově sv. Petra.

Ubytování

Villa Pino nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou a čtyřlůžkových apartmánech s možností přistýlky, bližší popis každého typu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2+1.
Obsazenost 2 až 3 osoby, 2-lůžkové studio s možností 1 přistýlky, kuch. kout, vlastní soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT WI-FI, terasa.
TRILO 4+1.
Obsazenost 4 až 5 osob, 4-lůžkový apartmán s možností 1 přistýlky, 2 ložnice, kuch. kout s jídelní částí, vlastní soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, WI-FI, terasa.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané „zpovědnicí světa“. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 14:00-18.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat