Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Soukromé Apartmány

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Makarska

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Ubytování v soukromých pečlivě udržovaných vilách na vás dýchne příjemnou domácí atmosférou. Množství restaurací, kaváren, obchodů a dětských atrakcí nabízí dostatek vyžití pro celou rodinu. Krásné oblázkové pláže lákají k opalování a koupání v průzračném moři.

Popis

Dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře kopíruje pobřeží od centra až na konec města a je vzdálená cca 150 až 500 m od ubytování. Na pláži - tobogan, vodní atrakce pro děti i dospělé (za poplatek).


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Beroun, Brno, České Budějovice, Dobříš, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kaplice, Kladno, Kyjov, Liberec, Litomyšl, Louny, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Příbram, Rokycany, Slaný, Slavkov u Brna, Svitavy, Tábor, Teplice, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Velké Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.

Poloha

Rušné centrum Makarské a pláž jsou vzdálené podle umístění jednotlivých vil cca 150 až 500 m.

Ubytování

Všechny apartmány mají balkon nebo terasu, sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC)a jsou vybaveny lůžkovinami a ručníky. Studio S2 – jedna obýtná místnost se dvěma lůžky a kuchyňským koutem. Apartmán A2 – ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Apartmán A3 – ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jedním lůžkem. Apartmán A4 – dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Apartmán A5 – dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, přistýlka v jedné z ložnic nebo v obývacím pokoji. Apartmán A6 – tři ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat