Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Sven

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Makarska

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno

Ubytování

Villa nabízí velmi příjemné ubytování apartmánového typu. Ubytování je zajištěno v moderně vybavených apartmánech typu BILO pro 4 osoby a 6-lůžkovém apartmánu typu QUADRI s možností jedné přistýlky. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
QUADRI 7.
Obsazenost 6-7 osob, rozloha 100m2, tři 2-lůžkové ložnice každá s balkonem, obývací místnost s kuch. koutem a možností 7.lůžka (gauč) ,3x soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, balkon.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osob, rozloha 45m2, 2-lůžková ložnice, obývací místnost s 2 lůžky (gauč) a s kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, terasa.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Poloha

Villa Sven se nachází v klidné části Makarské cca 10min chůze k nejznámější oblázkové pláži Makarska. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře. V okolí naleznete několik obchodů s potravinami a několik restauraci a centrum města je 500 metrů daleko.
Od moře: 500.
Od centra: 200.

Popis

Vila je moderně vybavena, možnost užití grilu, wifi, TV/SAT, klimatizace, v apartmánu QUADRI má každý pokoj svoji kouplenu a balkon.
Oblázková: asi 500 m od vily, pozvolný přístup do moře. Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km je umístěna v zátoce chráněné borovicovým hájem, je sypaná drobnými oblázky a hrubým pískem a postupně se spouští do moře. Tato pláž je vyznamenána Modrou vlajkou. V okolí je označeno také několik nudistických pláží.

Sport a zábava

Makarská jako centrum Makarské riviéry nabízí nejširší možnosti sportovního vyžití. Velmi dobrým podmínkám se zde těší vodní sporty - potápění, podmořský rybolov, jachting, windsurfing aj. Mnohakilometrová upravená promenáda láká k příjemné procházce podél přístavu a městských pláží. Propojuje všechna přímořská letoviska od Brely po Podgoru. Pro zdatné turisty a cyklisty jsou připraveny horské trasy až na vrch Biokova vábící svou svěžestí, klidem a nádhernými výhledy. Na mysu Osejava je umístěno tenisové centrum, kde se odehrávají světové turnaje. S Makarskou jsou spojeny četné kulturně-umělecké, zábavní i lidové večery, především v turistické sezóně. V červenci a srpnu se koná tradiční Makarské kulturní léto s bohatým programem koncertů, nástupů dalmáckých lidových sborů, výstav, večerů poezie a folklórních večírků. V rámci této manifestace je pořádána Rybářská noc a Noc Kalelarge (Noc města). Oblíbené místo setkání mladých je diskotéka Grotta, která se nachází v jeskyni na poloostrově sv. Petra.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat