Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Aurora

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Podgora

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Oblačno
13 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 488 Kč

Dostupných: 2 914 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Pobřežní promenáda vede k oblázkové pláži (cca 20 m) s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (lehátko cca 4 €/den, slunečník cca 3 €/den). Hotel se 150 pokoji na 6 podlažích. Přijímací hala s trezory k pronajmutí (cca 1 €/den) a posezením, restaurace, společenská místnost, bar, kavárna, kiosek/obchod se suvenýry, výtahy. Terasa se sladkovodním bazénem (cca 24 x 6 m) a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek (lehátko cca 4 €/den, slunečník cca 3 €/den). WiFi v lobby zdarma. Vestavěný dětský bazén, dětské židličky. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 5 €/den. Max. počet osob nesmí být překročen.

Sport a zábava

Za poplatek: vodní sporty na pláži, tenis (cca 300 m), potápění (cca 200 m), půjčovna kol (externě). Zdarma: krytý sladkovodní bazén (cca 16 x 7 m, 15.6.-15.9. uzavřený). Za poplatek: sauna a masáže (na vyžádání).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): s telefonem, sat. TV, individuální klimatizací, francouzským lůžkem, fénem (na vyžádání), sprchou, WC, balkonem na stranu do krajiny.Jednolůžkové pokoje (A1A): strana do krajiny, bez balkonu, bez francouzského lůžka, jinak jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2B): s rozkládací pohovkou pro 3. osobu, balkonem a výhledem na moře, bez francouzského lůžka, jinak jako A2A. Rodinné pokoje (A2C): 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, bez francouzského lůžka, balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A. .

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. 1x týdně tematický večer s živou hudbou. Dietní strava na vyžádání.

Ostatní

Vkusně zařízený hotel WiFi v lobby zdarma .
Vkusně zařízený hotel. WiFi v lobby zdarma.
Info: Parkování: malé hotelové parkoviště cca 7 €/den (v červenci a srpnu cca 10 €/den), další možnosti parkování v bočních ulicích; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 23.6.–26.8. denně/3 noci; platba kartou: VISA, American Express.
GPS: 43.2376,17.077.

Poloha

Na klidném místě, okraj městečka Podgora. Centrum letoviska s restauracemi, bary a obchody cca 200 m.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat