Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Aurora

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Podgora

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 636 Kč

Dostupných: 837 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Hotel Aurora patří mezi nejoblíbenější hotely v Podgoře. Nabízí kvalitní služby, bazén a polopenzi formou bohatého bufetu. Blízkost pláže a promenáda lemovaná kavárničkami nabízí pohodové prožití dovolené pro všechny věkové kategorie.
gps: 43.237082,17.076818

Popis

Dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 50 m, dle umístění konkrétního pavilonu.


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Beroun, Brno, České Budějovice, Dobříš, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kaplice, Kladno, Kyjov, Liberec, Litomyšl, Louny, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Příbram, Rokycany, Slaný, Slavkov u Brna, Svitavy, Tábor, Teplice, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Velké Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.Tento hotelový komplex tvoří centrální budova a dva pavilony. V centrální budově se nachází recepce, restaurace,lobby bar, aperitiv bar, venkovní bazén, dětský bazén, sauna, krytý bazén se sladkou vodou (mimo provoz od 1.7. do 1.9.), obchod se suvenýry, výtah.
Zdarma: Wi-fi v lobby baru.
Za poplatek: lehátka u bazénu (od 1. 7. do 1. 9.) hotelové parkoviště s omezeným počtem míst, další parkovací místa jsou k dispozici u hotelu Minerva, který je vzdálen cca 40 m.

Poloha

Centrum střediska je vzdáleno cca 150 m, promenáda s obchůdky a kavárnami vede podél hotelu až do centra, oblázková pláž je v bezprostřední blízkosti cca 50 m.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány v hotelové restauraci formou bufetu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat