Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Dům Dražena

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Podgora

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Jasno
10 °C - Jasno

Poloha

Dům Dražena (Podgora – část Čaklje) leží pouze 20 m od pláže a 10 minut od centra města. Díky své poloze v klidné oblasti je vhodný pro rodinnou rekreaci. Kuchyně a koupelny jsou nově renovovány. Pohled na moře. Wi-Fi zdarma.

Popis

Krásné oblázkové pláže, vhodné pro děti a neplavce.

Ubytování

Studio 2+1 (přízemí) – 1 místnost s kuchyňským a jídelním koutem, koupelna, přistýlka pouze pro dítě do 13,99 let; A4 (1. patro) – 2 dvoulůžkové ložnice, kuchyně s jídelnou, koupelna, klimatizace zdarma; A4 s balkonem (2. patro) – 2 dvoulůžkové ložnice, kuchyně s jídelnou, koupelna, klimatizace zdarma. Pro každý apartmán je zajištěno parkovací místo před domem zdarma.

Stravování

Vlastní stravování.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat