Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmánový dům Swiss

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Podgora

Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmánový Dům Swiss
Vila Swiss
Počasí
29 °C - Oblačno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Popis

Bezplatné parkování u domu, koupelna, WC, kuchyňský kout, TV/SAT, klimatizace, gril, Wi-Fi zdarmaPro sobotní střídání je k dispozici místnost pro úschovu zavazadel.

Poloha

Podgora je tradiční turistické letovisko nacházející se v srdci Makarské riviéry, přibližně 7 km jihovýchodně od Makarské. Zdejší oblast porostlá olivovými háji a středomořskou vegetací nabízí jedinečnou možnost k odpočinku. Městečku dominuje přístav a promenáda s palmami, která lemuje dlouhou oblázkovou pláž. Nad přístavem je památník založení jugoslávského válečného námořnictva, známý jako tzv. „Rackova křídla“. Nezapomenutelná krajina, pláže z drobných oblázků a romantické kavárny řadí Podgoru k nejkrásnějším místům na Jadranu. Moderně vybavený apartmánový dům Swiss se nachází pouhých 70 m od hlavní promenády tohoto kouzelného městečka. Apartmány ve 2. patře mají dva balkóny, z jednoho z nich si můžete vychutnat boční pohled na moře. Oblast porostlá borovicemi, palmami a obklopená krásnými pláži. Dům doporučujeme zejména starším klientům a rodinám s dětmi díky jeho snadné dostupnosti k moři. Pláž jemná oblázková s pozvolným vstupem do moře cca 150 m, slunečníky a lehátka za poplatek. Služby a zařízení: bezplatné parkování u domu, koupelna, WC, kuchyňský kout, TV/SAT, klimatizace, gril, Wi-Fi zdarmaPro sobotní střídání je k dispozici místnost pro úschovu zavazadel. .

Ubytování

MONO - jedna místnost se 2 lůžky, s možností přistýlky (jednotka se 3lůžk. je prostornější) a kuchyňským koutem, s vybavením. S posezení za domem, přízemí. BILO - 2lůžk. ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem s vybavením. Balkón v ložnici i v obývacím pokoji, 2. patro. Cena je uvedena za osobu v apartmánu dle popisu. .

Stravování

Bez stravy

Doprava

Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Brno, Mikulov, Znojmo.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat