Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Medora Auri Family Beach Resort

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Podgora

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 5 137 Kč

Dostupných: 845 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Snídaně i večeře jsou podávány bufetovým způsobem. Snídaně. Večeře ( za příplatek) jsou podávány bufetovým způsobem.

Ostatní

- kvalitní hotel v rušném středisku - kvalitní hotel v rušném středisku.

Sport a zábava

V nedalekém sportovním středisku lze využívat tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, půjčovnu kol a windsurfing (za poplatek). V hlavní sezoně taneční hudba na terase. V nedalekém sportovním středisku lze využívat tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, půjčovnu kol a windsurfing (za poplatek). V hlavní sezoně taneční hudba na terase.

Poloha

Moderní hotel leží na pobřežní promenádě na okraji městečka Podgora. Moderní hotel leží na pobřežní promenádě na okraji městečka Podgora.

Popis

Vstupní hala s recepcí, restaurace, aperitiv bar, snack-bar, klimatizované společenské místnosti, TV sál, výtah a internetový koutek, bazén pro dospělé a děti, sluneční terasa. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází před hotelem. Vstupní hala s recepcí, restaurace, aperitiv bar, snack-bar, klimatizované společenské místnosti, TV sál, výtah a internetový koutek, bazén pro dospělé a děti, sluneční terasa. Parkování u hotelu za poplatek. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází před hotelem.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s přistýlkou mají příslušenství a TV. Klimatizované dvoulůžkové pokoje s přistýlkou mají příslušenství a TV.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat