Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Soukromé Apartmány Standard Podgora

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Podgora

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Jasno
10 °C - Jasno

Poloha

Všechny apartmány jsou umístěny v privátních vilách, v každém apartmánu může být ubytováno jen tolik osob, pro kolik je určen. Apartmány Standard*** jsou vzdálené od pláže i restaurace do 200 m.

Ubytování

Všechny apartmány mají vybavenou kuchyňku, vlastní příslušenství, balkon nebo terasu. A2: 1 ložnice; A3: 1 ložnice se 3 lůžky, obývací pokoj; A2+2: 1 ložnice, obývací pokoj s 2 lůžky; A4: 2 ložnice, obývací pokoj; A5: ložnice se 2 lůžky, ložnice se 3 lůžky; A6: 3 ložnice a A7: − 2 dvoulůžkové ložnice, 1 třílůžková ložnice. V apartmánech a pokojích není možné ubytování s domácími mazlíčky (pes, kočka atd.).

Stravování

Vlastní, za příplatek možné dokoupit polopenzi v restauraci. Snídaně je kontinentální, večeře výběr z menu + polévka + dezert.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat