Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sirena

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Podgora

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Popis

Menší oblázková pláž je cca 10 m od hotelu. Malebné malé zátoky lemují krajinu od hotelu až k sousednímu středisku Tučepi. Příjemnou procházkou směrem do centra se dostanete na vzdálenější dlouhou oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře.


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Beroun, Brno, České Budějovice, Dobříš, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kaplice, Kladno, Kyjov, Liberec, Litomyšl, Louny, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Příbram, Rokycany, Slaný, Slavkov u Brna, Svitavy, Tábor, Teplice, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Velké Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.Vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, bazén, kavárna přímo nad pláží s překrásným výhledem na moře, výtah.
Zdarma: lehátka u bazénu.
Za poplatek: trezor v recepci, parkoviště (cca 10 EUR/den).

Poloha

Hotel se nachází na okraji Podgory, centrum je vzdáleno cca 250 m, v těsné blízkosti pláže cca 10 m. Pláž je od hotelu oddělena promenádou.

Ubytování

Pokoje s francouzským oknem a výhledem do parku, sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, chladničkou a Wi-Fi (zdarma). Maximální obsazenost tři dospělé osoby a jedno dítě. Pokoje s balkonem na na mořskou stranu na vyžádání.

Stravování

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře jsou servírované s výběrem ze tří hlavních jídel, polévky, saláty a dezerty jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Ostatní

Vyhledávaný hotel je situován v klidné části Podgory, blízko centra s dlouhou promenádou, která láká do bezpočtu kaváren, obchůdků a restaurací. Hotelová terasa přímo u moře nabízí příjemné a romantické večery s živou hudbou.
gps: 43.244261,17.069561

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat