Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Vanja

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Podgora

Villa Vanja (hlavní fotografie)

7% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 7 249 Kč

Dostupných: 34 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Podgora lěží cca 9 km jižně od Makarské a nabízí dlouhé oblázkové pláže lemované borovicemi. Pláž Centar získala ocenění tzv. Modré vlajky. Letovisko má vynikající nabídku služeb pro turisty. Během druhé světové války tu byla významná námořní pevnost, na jejíž připomínku byl nad městem postaven monument v podobě „Křídla racka“. Podgora je vhodná především pro osoby vyhledávající rušný noční život. Během léta nabízí Podgora řadu kulturních událostí a festivalů. Nejznámější je slavnost, která se koná v polovině srpna v den svátku svatého Vincenta, patrona města.

Popis

Podgora má krásné oblázkové pláže s drobnými oblázky a pozvolným vstupem do moře. Pobřeží je lemováno dlouhou promenádou s borovicemi. Na některých místech pláže jsou k dispozici sprchy.

Sport a zábava

V Podgoře je hřiště pro plážový volejbal, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. V letovisku jsou příjemné restaurace, bary a diskotéky. Letovisko nabízí také široké kulturně-společenské vyžití.

Ostatní

Doprava vlastní nebo autobusem.
Nástupní místa po celé ČR.
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách.
Návrat do ČR v dopoledních hodinách.
Cestovat můžete s platným OP.
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas.

Ubytování

Apartmánový dům Vanja je situován cca 150 m od oblázkové pláže. Restaurace a obchod leží cca 200 m od domu. Parkování je možné u vily. Ve vile jsou k dispozici apartmány pro 4 osoby. Check in/check out probíhá v agentuře Punta Tours na adrese Branimirova obala 83, Podgora.

Apt 2+2 (v přízemí) – pokoj s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, SAT/TV, WiFi, klimatizace a terasa na mořskou stranu.

Apt 4 (2. patro) – 2 pokoje s manželským lůžkem, 2x vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s jídelnou, klimatizace, SAT/TV, WiFi, velká terasa na mořskou stranu.
Mořská strana nemusí znamenat směr moře.
Stravování probíhá ve vlastní režii. Možnost dokoupení polopenze za 18 €/os./den – platí se na místě.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat