Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Pavilony Dukić-B

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Promajna

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť

Ubytování

Prostornější pokoje 1/2+1 SWCB 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, lednicí, TV a balkonem, s možností přistýlky (rozkládací lehátko vhodné především pro děti) a s možností mobilní klimatizace za doplatek cca 10 EUR /den/pokoj - platí se na místě. Pokoje jsou orientovány na pohoří Biokovo.

Sport a zábava

Možnost zapůjčení skútrů i kol, šlapadel apod. V blízkosti multifunkční hřiště.

Popis

Restaurace, market, WI-FI na terase restaurace ZDARMA, parkoviště, plážové bary.Součástí ubytovacího komplexu je také prodejna potravin.

Oblázková, cca 150 m.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu. K večeři jsou ZDAR MA tyto nápoje: 2dl piva nebo vína nebo džusu nebo minerální vody.

Ostatní

Komfort pobytu v Promajně spočívá zejména v klimatu a poloze Promajny, která umožňuje nádherné ranní a večerní procházky podél moře směrem do Bašky Vody a Brely a na druhou stranu až do Makarské. Úklid pokojů v průběhu pobytu si klienti provádějí sami. V období do 4.6. a od 17.9. možnost ubytování 1 osoby ve 2lůžkovém pokoji bez příplatku.

Poloha

Moderní pavilony se nachází v letovisku Promajna cca 2 km jižně od letoviska Baška Voda, cca 1 km od Baško Polje a cca 4 km severně od města Makarska. Poloha pavilonů přímo vybízí k příjemným procházkám podél moře do výše zmíněných turistických letovisek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat