Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Pavilon Dukić-C Neptun Klub - Promajna

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Promajna

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště

Sport a zábava

2x rekreační badmintonové hřiště, možnost zapůjčení skútrů i kol, parasailing, zapůjčení šlapadel apod. V blízkosti veřejné multifunkční hřiště.

Stravování

Vlastní, s možností dokoupení polopenze nebo plné penze. Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu, nápoj k večeři - 2 dl piva nebo vína nebo džusu nebo minerální vody. Stravování probíhá v cca 50 m vzdálené centrální restauraci.

Ostatní

Úklid pokojů v průběhu pobytu si klienti provádějí sami. Bohatý animační program NEPTUN KLUBU bude probíhat od 18.6. do 10.9. Nástupní den středa je možný pouze v kombinaci s autobusovou či leteckou dopravou.

Ubytování

Moderní klimatizované apartmány, typ - 1/2 STUDIO-A s balkonem, 1/2 STUDIO-B bez balkonu - 2lůžkový pokoj s vybaveným kuchyň. koutem, sprcha a WC, TV, typ 1/2+2 AP - 2lůžkový pokoj, denní místnost s rozkládacím gaučem (vhodným především pro 2 děti) a vybaveným kuchyň. koutem, sprcha, WC, TV, balkon nebo terasa. Apartmány v přízemí jsou prostornější s otevřenou terasou. Apartmán BALKON EXTRA - má největší balkon s přímým výhledem na moře.

Poloha

Moderní pavilon se nachází v letovisku Promajna cca 2 km jižně od letoviska Baška Voda.

Popis

Několik restaurací, plážových barů, obchůdků, market, WI-FI na terase restaurace ZDARMA. Pláž oblázková, vhodná pro děti, cca 100 m. Na pláži jsou k dispozici sprchy, kabinky, WC, lehátka - za poplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat