Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Marinko

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Promajna

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Oblačno
7 °C - Oblačno

Popis

Krásná oblázková pláž 200 m od apartmánu.

Ubytování

Apartmány Marinko má 3 nadzemní podlaží. V prvním patře je jeden apartmán pro tři osoby, dvě studia pro dvě osoby a jeden apartmán pro 4 osoby. Ve druhém patře jsou také jeden apartmán pro tři osoby, dvě studia pro dvě osoby a jeden apartmán pro 4 osoby. Ve třetím patře je jeden apartmán pro 4 osoby. Všechny apartmány mají klimatizaci, Wi-Fi internet a satelitní televizi. Studio S2 - pokoj s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, malý balkon s výhledem na moře. Apartmán A3 - ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, kuchyňský kout, balkon s výhledem na moře. Apartmán A2+2 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, balkon s výhledem na moře a ostrovy Brač a Hvar. Apartmán A2+2 je také v nejvyšším patře (3.), kde má velkou terasu s výhledem na moře a je jediný na patře.

Poloha

Apartmány Marinko, vzdálené 200 m od centra, nabízí několik typů apartmánů. Studio pro dvě, tři a čtyři osoby. Dům má velké parkoviště. Majitelé mají gril, který poskytují hostům. Hosté si mohou dát oběd nebo večeři před domem, kde se nachází velký stůl s židlemi. Apartmány Marinko jsou obzvláště vhodné pro skupiny přátel nebo rodiny, kteří si mohou pronajmout celé patro pro 10 až 12 osob. Každé patro má svůj vlastní vchod.

Stravování

Vlastní.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat