Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánový Dům Promajna

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Promajna

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Déšť
11 °C - Déšť

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Poloha

Letovisko Promajna se nachází 6 km od Makarské a 4 km od Bašky Vody. Rozkládá se na mořském pobřeží. Je to poklidné místo, které je ideální pro rodiny s malými dětmi. Po pobřeží vede krásná promenáda do Bašky Vody a na druhou stranu do Makarské. Apartmánový dům se nachází přibližně 100 m od moře a pláže. Parkování je možné u apartmánů (omezený počet míst). K dispozici je Wi-Fi zdarma.

Popis

Krásná oblázková pláž.

Ubytování

Apartmány jsou vybaveny SAT/TV a klimatizací (v ceně). V domě jsou 2 pokoje pro 2 osoby: ložnice s minibarem, koupelnou se sprchovým koutem – boční pohled směr moře; 1 pokoj pro 3 osoby v 1.patře, kde je 1 lůžko navíc; 2 apartmány A4 v 1. patře: 2 samostatné ložnice, kuchyně s jídelním stolem, koupelna se sprchovým koutem, balkon; apartmán A6(+2) ve 3. patře : 3 samostatné ložnice, 2 koupelny, kuchyně s obývací místností, balkon s výhledem na moře. Dětská postýlka na dotaz zdarma.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze v restauraci Marko (70 m). Snídaně formou švédských stolů, večeře výběr z menu, salátový bufet, dezert. V ceně večeře je zahrnut 1 nápoj: 2 dl piva nebo vína nebo limonády. Orientační cena polopenze 12,50 Eur/osoba, dítě do 12 let se 2 dospělými osobami zdarma, platba na místě.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat