Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Promajna

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Promajna

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Poloha

Soukromé apartmány jsou situované v oblíbeném letovisku Promajna, ležícím na Makarské riviéře, ve vzdálenosti do 200 m od křišťálově čistého moře. Promajna je menší a poklidné městečko a naleznete zde restaurace, kavárny a obchůdky se suvenýry. Ve vzdálenosti asi 2 km se nachází poměrně rušnější letovisko Baška Voda a asi 7 km je vzdáleno známé letovisko Makarska.
Od moře: Do 200.
Od centra: Asi 500.

Popis

Standardně vybavené studia a apartmány s příslušenstvím s možností parkování. Součástí každého apartmánu je kuchyňka s ledničkou a sporákem, klimatizace, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, wifi připojení, většinou balkon nebo terasa.
Oblázková: do 200 metrů od apartmánů. Pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty v okolí se nacházejí restaurace, bary, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Pro děti: skákadla a různé atrakce.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

Sleva 20% při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Ubytování

Apartmány Promajna nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou až šestilůžkových apartmánech, bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Studio pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem s kuchyňským koutem, soc. zařízením, klimatizace, wifi připojení, většinou s balkonem nebo terasou.
MONO 3.
Studio pro 2 až 3 osoby, ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, s kuchyňským koutem, soc. zařízením, klimatizace, wifi připojení, většinou s balkonem nebo terasou.
BILO 2.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžková ložnice, obývací místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, wifi připojení, většinou s balkonem nebo terasou.
BILO 3.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžková ložnice (nebo třílůžková), obývací místnost s 3. lůžkem (rozkládací gauč) a s kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, wifi připojení, většinou s balkonem nebo terasou.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, 2-lůžková ložnice, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem (rozkládací gauč) a s kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, wifi připojení, většinou s balkonem nebo terasou.
TRILO 4.
Obsazenost 4 osob, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, klimatizace, wifi připojení, většinou s balkonem nebo terasou.
TRILO 5.
Obsazenost 4 až 5 osob, dvě 2-lůžkové ložnice (nebo jedna 3-lůžková), obývací místnost s 5. lůžkem a s kuchyňským koutem, soc. zařízení, klimatizace, wifi připojení, většinou s balkonem nebo terasou.
TRILO 6.
Obsazenost 5 až 6 osob, dvě 2-lůžkové ložnice (nebo jedna 3-lůžková), obývací místnost s 5. a 6. lůžkem a s kuchyňským koutem, soc. zařízení, klimatizace, wifi připojení, většinou s balkonem nebo terasou.
QUADRI 6.
Obsazenost 5-6 osob, tři 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, klimatizace, wifi připojení, většinou s balkonem nebo terasou.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat