Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Depandance Maslinik hotelu Neptun

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Tučepi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
32 °C - Jasno
32 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 765 Kč

Dostupných: 302 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

- vhodné pro rodinnou dovolenou - bohatá nabídka služeb all inclusive - bohaté sportovní i zábavní vyžití.

Popis

Hotelový areál má hlavní výškovou hotelovou budovu a pět dvoupodlažních depandancí pavilonového typu. Hotel má vstupní halu s recepcí, trezory a přípojkou k internetu, klimatizovanou restauraci, aperitiv bar, dětský snack, teens club, bar u bazénu, směnárnu, TV sál, velký a dětský bazén, dětský klub a hřiště, koncertní terasa a další služby klubového typu. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody je vzdálena asi 50 m.

Sport a zábava

6 X týdně denní a večerní animace, dětský klub, dětská animace a dětské disco, babysitting, bezplatný sejf na recepci, parkování, aerobik a vodní gymnastika, dva pronájmy tenisových kurtů, plážový volejbal, 2 X stolní tenis, slunečníky a lehátka u bazénu, kulečník a kuželky, horská kola. Za poplatek je pronájem tenisových raket a míčků, tenisová škola, sparing partner, vodní skútry, šlapadla, banán, vodní lyže.

Ubytování

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností 1 přistýlky, vlastním příslušenstvím a balkonem. V depandanci jsou i rodinné pokoje (2 místnosti oddělené dveřmi) 2+3.

Poloha

Hotelový klub rodinného typu situovaný v hotelové zahradě, vzdálenost do centra je cca 10 min. pěší procházkou.

Stravování

All inclusive (plná penze) bufetovým způsobem, dopolední a odpolední svačina, noční občerstvení, dětské občerstvení, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů a domácí výroby (v určených časech). Jednou týdně dalmatská večeře s programem u bazénu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat