Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Villa Vinka

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Tučepi

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Ostatní


Tipy: Makarska: centrum Makarské riviéry vzdalené asi 15 km od Brely, s barokním náměstím, katedrálou sv. Marka, františkánským klášterem s bohatou malakologickou sbírkou a jedinečnou přístavní promenádou. Podgora: její promenáda s množstvím obchůdků, restaurací a kavárniček ji řadí mezi nejhezčí letoviska na Jadranu. V obci vyvěrá několik sladkovodních pramenů a léčivý pramen Klokun. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojený s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Sport a zábava

Dětské hřiště, půjčovna šlapadel, vodní sporty, tenisové kurty, fotbalové hřiště, možnost výletů lodí i autobusem do okolí.

Popis

Recepce, parkoviště, Wi-Fi (v prostoru recepce). V centru letoviska restaurace, obchody, kavárny.
Oblázková - asi 200 m od villy, lemovaná borovicemi, vhodná i pro děti. Pozvolný přístup do moře.

Ubytování

Villa Vinka nabízí komfortní ubytování penzionového typu. Pokoje jsou nově a moderně vybaveny, mají vlastní WC, sprchu, klimatizaci, ledničku, SAT/TV, balkon nebo terasu. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/2 B.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením, klimatizace, TV/SAT, lednice, balkon.
P 1/2 BM.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením, klimatizace, TV/SAT, lednice, balkon. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.
P 1/2+1 BM.
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, sociální zařízení, klimatizace, TV/SAT, lednice, balkon. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet, dezert.

Poloha

Rybářské městečko Tučepi je obklopené borovicovými lesy, olivovými háji a nádhernými oblázkovými plážemi s průzračnou vodou. Nacházejí se zde moderní hotely, kavárny a zahradní restaurace s možností ochutnávky dalmátských specialit. Krásu městečka tvoří také pohoří Biokovo s nejvyšší horou sv. Jure (1762 m). Původně se ves rozkládala vysoko nad mořem. Zdejší osídlení sahá do antické doby, což dokumentují sloupy vestavěné do románsko-gotického kostela sv. Jiřího, náhrobní kameny i patrné fragmenty zdiva v barokním kostelíku na hřbitově. Villa Vinka se nachází v blízkosti hotelu Alga, nedaleko sportovního centra.
Od moře: 200.
Od centra: 900.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat