Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Resort Dalmacija

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Zaostrog

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť

Stravování

Polopenze v restauraci, která se nachází v areálu (přibližně do 50 m). Snídaně jsou formou bufetu, večeře výběrem ze 2 menu (polévka, salát a jeden nápoj v ceně).Stravování polopenze v restauraci, která se nachází v areálu (přibližně do 50 m). Snídaně jsou formou bufetu, večeře výběrem ze 2 menu (polévka, salát a jeden nápoj v ceně).

Ostatní

Nástup na ubytování: sobota od 14 h.

Ubytování

Pavilony – pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, jsou vybavené funkčním nábytkem, TV/SAT, lednicí, klimatizací a vlastním soc. příslušenstvím, balkon, přízemí nebo patro.Ubytování Pavilony – pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, jsou vybavené funkčním nábytkem, TV/SAT, lednicí, klimatizací a vlastním soc. příslušenstvím, balkon, přízemí nebo patro.

Popis

Recepce, obchod, restaurace, kavárna, dětské hřiště, nabídka celodenních lodních výletů, parkování za příplatek, Wi-fi za příplatek, sportovní i kulturní vyžití dle místní nabídky. V centru se nachází pošta, směnárna i bankomat.Vybavenost recepce, obchod, restaurace, kavárna, dětské hřiště, nabídka celodenních lodních výletů, parkování za příplatek, Wi-fi za příplatek, sportovní i kulturní vyžití dle místní nabídky. V centru se nachází pošta, směnárna i bankomat.

Poloha

50 m, oblázková.Pláž 50 m, oblázková.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat