Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kemp Resort Dalmacija

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Zaostrog

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť

Poloha

Kemp je umístěný přímo u pláže a od centra letoviska Zaostrog (Dalmácie, Chorvatsko) je vzdálený přibližně 500 m. Od oblázkové pláže pak cca 50 m. Resort je obklopen krásnou přírodou, kolem pavilonů se nachází borový les. Je vybaven recepcí, obchodem, restaurací, kavárnou. Nalezneme zde i dětské hřiště a můžeme využít sportovní i kulturní vyžití dle místní nabídky. Parkování je možné zajistit za příplatek, Wi-fi také za příplatek. V centru letoviska se nachází pošta, směnárna i bankomat. Dalmacija je ideálním místem pro klienty, kteří chtějí svoji dovolenou strávit v souladu s přírodou a užít si koupání v křišťálově čistém moři.

Ubytování

Ubytování je v pavilonech – pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, jsou vybavené funkčním nábytkem, TV/SAT, lednicí, klimatizací a vlastním soc. příslušenstvím, balkon, přízemí nebo patro.

Stravování

V ceně je polopenze v restauraci, která se nachází v areálu (přibližně do 50 m). Snídaně jsou formou bufetu, večeře výběrem ze 2 menu (polévka, salát a jeden nápoj v ceně). Možnost připlacení plné penze.

Doprava

Doprava do Chorvatska je vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat