Vyhledat zájezd

Villa Novak

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
11 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Poloha

Villa Novak je situována asi 400 m od centra proslulého a velmi oblíbeného letoviska Makarska, ve vzdálenosti asi 100 m od krásné oblázkové pláže. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je vybavený kuch. kout s ledničkou a sporákem, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, balkon, WI-FI připojení, klimatizace.

Pláž: Oblázková: asi 100 m od vily, pozvolný přístup do moře.

Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km je umístěna v zátoce chráněné borovicovým hájem, je sypaná drobnými oblázky a hrubým pískem a postupně se spouští do moře. Tato pláž je vyznamenána Modrou vlajkou. 
V okolí je označeno také několik nudistických pláží.

Moře: do 100 m od vily.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport a zábava

Makarská jako centrum Makarské riviéry nabízí nejširší možnosti sportovního vyžití. Velmi dobrým podmínkám se zde těší vodní sporty - potápění, podmořský rybolov, jachting, windsurfing aj. Mnohakilometrová upravená promenáda láká k příjemné procházce podél přístavu a městských pláží. Propojuje všechna přímořská letoviska od Brely po Podgoru. Pro zdatné turisty a cyklisty jsou připraveny horské trasy až na vrch Biokova vábící svou svěžestí, klidem a nádhernými výhledy. Na mysu Osejava je umístěno tenisové centrum, kde se odehrávají světové turnaje.
S Makarskou jsou spojeny četné kulturně-umělecké, zábavní i lidové večery, především v turistické sezóně. V červenci a srpnu se koná tradiční Makarské kulturní léto s bohatým programem koncertů, nástupů dalmáckých lidových sborů, výstav, večerů poezie a folklórních večírků. V rámci této manifestace je pořádána Rybářská noc a Noc Kalelarge (Noc města). Oblíbené místo setkání mladých je diskotéka Grotta, která se nachází v jeskyni na poloostrově sv. Petra.

Ostatní

Check-in: 14:00-18.00 hod. / Check-out: 9.00 hod.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve čtyřlůžkových a šestilůžkových apartmánech, některé s možností přistýlky, bližší popis každého typu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

TRILO 4 (4)
Obsazenost 3 až 4 osoby, 2 ložnice, kuchyňka, vlastní soc. zařízením, kli matizace, WI-FI připojení, balkon. Apartmán se nachází v 1. patře domu.
 

TRILO 4+1 (4 - 5)
Obsazenost 4 až 5 osob, 2 ložnice, kuchyňka, vlastní soc. zařízením, klim atizace, WI-FI připojení,balkon. Apartmán se nachází v horním patře domu a nabízí výhled na moře. Možnost 1 přistýlky.
 

QUADRI 6+1 (6 - 7)
Obsazenost 6 osob, 3 dvoulůžkové ložnice, kuchyňka, vlastní soc. zařízení m, klimatizace, balkon. Apartmán se nachází v 1. patře domu. Možnost 1 přistýlky.
 

 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat