Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány a studia Ana

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Déšť
11 °C - Déšť

Poloha

DUĆE je malá osada ležící 2,7 km od letoviska Omiš. Překrásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře činí Duće dokonalou turistickou destinací nejen pro rodiny s malými dětmi. Nachází se zde několik restaurací, které lákají k příjemnému posezení. Za návštěvu stojí město Omiš v ústí řeky Cetiny, kde naleznete různé možnosti zábavy, historické centrum, mnoho restaurací, obchůdků, velké trhy a přístav.
100 m od pláže (z toho 50 m je do prudšího kopce), od které ji odděluje místní komunikace. Dům je vhodný pro všechny věkové kategorie zejména díky své výborné poloze nedaleko centra města Omiš. Součástí domu je venkovní gril. Ubytování ve 2 - 4 lůžkových studiích nebo 4 - 6 lůžkových apartmánech s novými koupelnami.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení.

Ubytování

Velmi pěkná vila ze které je nádherný výhled na moře se nachází cca 100 m od pláže (z toho 50 m je do prudšího kopce), od které ji odděluje místní komunikace. Dům je vhodný pro všechny věkové kategorie zejména díky své výborné poloze nedaleko centra města Omiš. Součástí domu je venkovní gril. ve 2 - 4 lůžkových studiích nebo 4 - 6 lůžkových apartmánech s novými koupelnami.Studio 1/2 - manželská postel v místnosti s kuchyňským koutem, koupelna, WC, WiFi, TV, klimatizace (za příplatek), balkon směr hory.Studio 1/2+2 - dvě manželská lůžka ve velké místnosti s kuchyňským koutem, koupelna s pračkou, WC, WiFi, TV, klimatizace (za příplatek), balkon směr moře. Možno obsadit 3 nebo 4 platícími osobami.Apartmán 1/2+2 - pokoj s manželskou postelí, manželská postel v místnosti s kuchyňským koutem, koupelna, WC, WiFi, TV, klimatizace (za příplatek), balkon směr moře.Apartmán 1/4+2 - 2 ložnice s manželskou postelí, dvě lůžka v místnosti s velkou kuchyní, která je vybavena troubou a myčkou, koupelna s pračkou, WC, WiFi, TV, klimatizace (za příplatek). Velká terasa s posezením a slunečníkem směr moře.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat