Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Pavilony Brzet

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-18 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 190 Kč

Dostupných: 670 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel pavilonového typu leží ve svahu nad krásnou oblázkovou pláží, asi 2 km od města Omiš, přímo naproti ostrovu Brač. Mezi hotelem a pláží probíhá komunikace.

Popis

Centrální recepce se sejfy, restaurace, terasa a parkoviště, WI-FI připojení možné na recepci. Cca 100 m od pavilonů je malá prodejna s nápoji a pečivem. Před hotelem je krásná úzká oblázková pláž s nejčistější vodou na tomto úseku pobřeží. Pozvolný vstup do moře – vhodné i pro děti. Na pláži jsou plážové bary.

Sport a zábava

Možnost procházek do nedalekého Omiše, kde je možné při večerních procházkách posedět v místních vinárnách. Rafting na řece Cetinje.

Ubytování

Menší dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky ( na zpětné ověření možno ubytovat i 2 děti na přistýlkách), vlastním sociálním zařízením, TV s místními programy, telefonem a malou ledničkou. Všechny pokoje mají balkon na mořskou stranu a klimatizaci.

Stravování

V klimatizované hotelové restauraci, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, polévka, dezerty a hlavní jídlo (výběr ze 3 menu) s obsluhou. U večeře je neomezená konzumace místních nápojů - červené a bílé víno, ovocná šťáva a voda.

Ostatní

V TERMÍNECH 2.6. A 9.6. VÝLET PO ŘECE CETINĚ V CENĚ !! Prohlídka historického centra s českým průvodcem a plavba lodičkou od mostu v centru města Omiš proti proudu na Radvanovy mlýny. Plavba je dlouhá 7,5 km a trvá 45 min. Na Radvanových mlýnech je hodinová pauza na občerstvení v restauraci, procházku kolem řeky nebo koupání. Dětská postýlka na zpětné přepotvrzení 6€/den.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat