Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Villa Dvor

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Ubytování Hotel
Počasí
10 °C - Možnost deště
10 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 9 300 Kč

Dostupných: 127 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

* jedinečné místo pro poznávání okolí * krásné okolní pláže a přírodní scenérie * rodinný hotel s přátelskou atmosférou.

Poloha

Rodinný hotel s 23 pokoji je navržen v tradičním chorvatském stylu. Nachází se nedaleko starého historického města Omiš v blízkosti písečno-oblázkové pláže, v ústí řeky Cetiny. Vzdálenost od centra města je 400 m a od letiště 38 km. Kavárny, bary, restaurace a obchody jsou v docházkové vzdálenostií. Hotel se pyšní certifikací "ekologicky přátelský k životnímu prostředí".

Popis

Recepce 24h denně, hlavní restaurace s panoramatickým výhledem z terasy, kongresový sál s audiovizuálním připojením, vířivka (zdarma), výtah, WiFi (zdarma), parkování u hotelu (zdarma).V ceně není zahrnuta pobytová taxa, která se platí na místě. 500 od vily se nachází písečná pláž před hotelem Plaža. Klienti také mohou využít pláže u hotelu Brzet nebo v autokempu Galeb, obě jsou v docházkové vzdálenosti.

Sport a zábava

Sportovní vyžití na pláži (volně přístupné cvičební nástroje), minigolf, šlapadla, aquapark (za poplatek). Možnost využít pláže autokempu Galeb, kde probíhají animační programy pro dospělé i děti. Zde je k dispozici plážový volejbal a tenisové kurty.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje mají koupelnu (se sprchou, WC a fénem) klimatizaci, satelitní televizor, trezor a WiFi. Pokoje mají výhled na řeku, výhled na moře za příplatek. Možnost pokojové služby za příplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Polopenze za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat