Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Gabelica

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 742 Kč

Dostupných: 37 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villa Gabelica je situována v malebném letovisku Duće, ve vzdálenosti asi 2,5 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily se nacházejí obchody (asi 200 m) a restaurace (asi 50 m) a centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.
Od moře: 120.
Od centra: 400.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon s výhledem na moře, možnost využití grillu a parkování. Možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek) a WIFI připojení.
Písečná: asi 120 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

Vodní sporty, plážový volejbal, tenisové kurty, možnost skalního lezení. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Doporučujeme výlety po okolí, návštěvu kouzelných kamenných vesniček. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Ubytování

Villa Gabelica nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. K dispozici jsou 2-3lůžkové apartmány typu BILO a 8-lůžkový apartmán typu PENTA s možností přistýlky. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 2+1.
Obsazenost 2-3 osoby, apartmán 17 m2, ve 2. patře, 1 dvoulůžková ložnice, oddělená kuchyně se 3. lůžkem (rozládací gauč), soc. zařízení, TV/SAT, balkon orientovaný na mořskou stranu. Možnost přikoupení klimatizace.
PENTA 8+1.
Obsazenost 8-9 osob, apartmán 90 m2, v 1. patře, 3 dvoulůžkové ložnice a 1 třílůžková ložnice, kuchyňský kout, soc. zařízení, TV/SAT, velký balkon orientovaný na mořskou stranu. Možnost přikoupení klimatizace.

Stravování

Vlastní, doporučujeme ochutnání středomořských specialit místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat